يكشنبه 30 دي 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت
تاریخچه مرکز :

 مرکز آموزشی درمانی امیرالمؤمنین (ع) به عنوان یکی از مراکز تخصصی و فوق تخصصی کشور با زیر بنای 20،000 متر مربع در سال 87 به بهره برداری رسید واکنون این مرکزواقع در جنوب غربی اراک ( منطقه سردشت )در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران می باشد. در یک نگاه کلی می توان بیمارستان را به سه بلوک اداری ، درمانی ، درمانگاه  و آموزش تقسیم نمود .

خدمات پاراکلینیکی این مرکز شامل " فیزیوتراپی ، دیالیز، سونوگرافی ، رادیولوژی،آزمایشگاه ،بانک خون و پاتولوژی"  و خدمات کلینیکی شامل: "داخلی ، ریه، پوست ، غدد، قلب ،گوارش،روماتولوژی،آندوسکوپی، کولونوسکوپی ،برونکوسکوپی ،اکو، تست ورزش و نوار قلب "میباشد.

اورژانس که از مهمترین بخش های هر بیمارستان می باشد دارای 18 تخت بستری ، اتاق عمل سرپایی ، تزریقات و اتاق احیاء است، در کنار بخش اورژانس بخش تریاژ هم وجود دارد.  

                                                                                
 این مرکز علاوه بر بخش های پاراکلینیکی ( رادیولوژی و آزمایشگاه ) دارای بخش های بستری CCU ، ICU  ، جراحیA   و B تالار عمل شامل آنژیوگرافی ، آنژیوپلاستی ،  ICUقلب باز و اتاق عمل جنرال ، داخلی A  (گوارش و داخلی جنرال) و داخلی B (غدد و نفرولوژی ، روماتولوژی) می باشد.

بخش آنژیوگرافی که در تاریخ 88/8/8 و ICU قلب بازدر تاریخ 88/10/25  با تلاش های فراوان کلیه پرسنل و مسئولان مربوطه شروع به کار کرد، گام بلندی در جهت ارتقاء سطح سلامت و درمان بیماران در استان می باشد .

ما مفتخریم بعنوان تنها مرکز دولتی آنژیوگرافی و جراحی
 قلب باز استان ، خدمتگزار هموطنان عزیز در منطقه غرب کشور باشیم.

این مرکز در راستای مشتری مداری ، کیفیت محوری ، تعهد به بهبود مستمر، کیفیت در درمان وپیشگیری ، اهداف کلان و خرد خود را تدوین نموده و مصمم به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و با هزینه­ای مناسب و  بکارگیری مدیریت زمان در محیطی آرام با حفظ کرامت انسانی می باشد. 

تعداد تخت مصوب

224

تعداد تخت فعال

202

تعداد تخت ویژه

ICU

9

ICU-OH

8

CCU

13

 

 

 

 

 

اسامی رؤسای بیمارستان امیرالمومنین (ع) از بدو تاسیس تاکنون :

دکتر اکبر محسنی موحد

دکتر سیامک راکعی

دکتر محمد قزلو

دکتر ابوالفضل محترمی

در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved